Siłą naszego ośrodka odwykowego dla alkoholików są terapeuci. To oni są swoistymi przewodnikami po trudnej drodze do życia w trzeźwości. Dobry ośrodek odwykowy to taki, w którym panuje zaufanie i szacunek w relacji pacjent-terapeuta. Nasi specjaliści doskonale wiedzą jak powinna wyglądać terapia odwykowa dla alkoholików.

Trzonem naszego zespołu są trzy osoby – pomysłodawcy i założyciele prywatnego ośrodka alkoholowego. Dlaczego ich pomoc jest tak dobra i cenna? Ponieważ sami w przeszłości zmagali się z chorobą alkoholową w sposób bezpośredni lub pośredni i wiedzą jaką siłę ma skuteczne leczenie. Prywatny odwyk alkoholowy uważają za najlepszą decyzję w swoim życiu, która odmieniła ich przyszłość na lepszą.

Specjalista - prywatny ośrodek odwykowy

Ponadto, by móc nieść dobrą i skuteczną pomoc swoim pacjentom, terapeuci ukończyli szereg kursów i szkoleń. Ich wykształcenie od początku do końca wiąże się z wykonywaną pracą i chęcią pomagania ludziom w potrzebie.

Terapia odwykowa dla alkoholików w dobrym prywatnym ośrodku odwykowym na Kaszubach jest więc oparta nie tylko o własne doświadczenia, ale także o gruntowną wiedzę z zakresu psychologii, socjologii, nauk społecznych i biologicznych.

Alkoholizm to choroba, z którą należy walczyć przez całe życie, co z uporem maniaka powtarzają nasi terapeuci. Nasz dobry ośrodek odwykowy udowodni każdemu, że życie w trzeźwości jest możliwe, a przyszłość może być jeszcze kolorowa. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!