Staramy się, aby odwyk alkoholowy w naszym prywatnym ośrodku uzależnień nie był taki straszny, jak go malują. To ośrodek o podwyższonym standardzie, który proponuje swoim pacjentom całodobową opiekę wykwalifikowanych specjalistów. Działamy wielopoziomowo, by możliwie w jak najkrótszym czasie osiągnąć zadowalające efekty – życie w trzeźwości.

Dobry ośrodek uzależnień alkoholowych na Kaszubach prowadzi odwyk alkoholowy oparty o kompleksową terapię strukturalno-poznawczą. Leczenie oparte jest o zaufanie, zapewnienie komfortowych warunków i dyskrecję.

Odwyk alkoholowy - prywatny ośrodek

Jak wygląda odwyk alkoholowy w naszym ośrodku

Leczenie choroby alkoholowej w naszym prywatnym ośrodku odwykowym to przede wszystkim spotkania grupowe. Szczegółowo dzielimy się doświadczeniami, opowiadamy o swoich lękach, obawach, kłopotach i trudnościach. Z przyjemnością dzielimy się radościami i powodzeniem w terapii odwykowej. Leczenie alkoholizmu trwa średnio około cztery tygodnie. Nie zostawiamy jednak pacjentów samym sobie i organizujemy cotygodniowe mitingi osób, które zakończyły terapię z obecnymi pacjentami naszego prywatnego ośrodka leczenia alkoholizmu.

Ranking Ośrodków Leczenia Uzależnień - 4 Miejsce

W skład terapii odwykowej wchodzi także planowanie wolnego czasu. Nasi pacjenci mają dostęp do zajęć sportowych. Otoczenie ośrodka alkoholowego sprzyja spacerom, kontemplacji na łonie natury i odpoczynkowi. Ponadto prowadzimy zajęcia oparte o dzielenie się sztuką lub edukujemy poprzez oglądanie filmów.

Nad całością dobrej terapii czuwają terapeuci, którzy doskonale wiedzą jak powinno wyglądać skuteczne leczenie. Prywatny odwyk alkoholowy w naszym ośrodku charakteryzuje się dużą skutecznością, a nasi pacjenci w większości wracają do normalnego życia, budując przyszłość na nowo.

Jeśli w Twojej głowie są jakieś wątpliwości lub pytania na temat terapii alkoholowej, odwyku, czy samego alkoholizmu, chętnie odpowiemy na wszelkie niejasności. Jesteśmy do dyspozycji pacjentów przez całą dobę, proponując dobrą i kompleksową pomoc odwykową.